حال می‌خواهیم هزینه تاسیس VOIP (ویپ) را برای یک سازمان میانه تخمین نماییم ،

 

راه اندازی ویپ و هزینه تهیه گیتوی یا کارت برای خطوط شهری :

برای پیوستگی خطوط تلفن شهری به مرکز تلفن خویش باید از گیتوی‌ها نصب VOIP در کرج و یا کارت‌های تلفنی کاربرد نمایید . چنانچه ۴ خط شهری داشته‌ باشید ، خرج خرید گیتوی یا کارت از دست کم بها ۱٫۵ میلیون تومان شروع می‌شود (البته در زمانی که من در حال نوشتن این نوشتار هستم) . این مبلغ با داشتن ۸ خط شهری تا حدود ۳ میلیون تومان نیز افزایش می‌یابد . بدیهی است که تغییر برند و برآیند اینکه تغییر کیفیت ساخت گیتوی بها آن را تغییر خواهد داد . برای اطلاع از انواع کارت ها و گیتوی های VOIP و کارکرد آن‌ها می‌توانید به مقالات تعلیم ویپ در سایت ما رجوع نمایید .

 

هزینه جاسازی سرور برای تاسیس مرکز تلفنی VOIP :

تهیه یک سرور برای راه‌ اندازی مرکز تلفن ویپ ضروری می‌باشد . البته باید در نظر داشته باشید که معمولا در سازمان‌ها و ادارات سرور‌هایی برای اجرای سرویس‌های لازم درون شبکه به چهره مجازی‌سازی وجود دارند که می‌توان از آن‌ها برای ایجاد یک ماشین مجازی و نصب مرکز تلفن ویپ استفاده نمایش داد . بعد عملا تهیه سرور VOIP برای شما هیچ خرج ای در بر نخواهد داشت .

 

هزینه خرید تلفن‌های کاربران در فرآیند نصب و تاسیس ویپ :

برای تفریق هزینه‌های راه اندازی VOIP می‌توانید در فاز اولیه تاسیس از سافت‌فون‌ها یا تلفن‌های نرم‌افزاری کاربرد نمایید که به چهره مجانی در دسترس می‌باشند . ولی در صورتی که منظور خرید تلفن‌های مشکل افزاری یا IP PHONE را داشته باشید بها حدودی آن‌ها از مبلغ ۳۰۰ هزار تومان آغاز می‌شود و با افزایش کیفیت برند و کارایی افزایش می‌یابد .

 

هزینه راه اندازی ذیل ساخت تلفنی :

همانطور که بیان شد مرکز تلفن ویپ از زیرساخت شبکه‌های کامپیوتری برای ارائه سرویس کاربرد می‌نماید . بر خلاف مراکز تلفنی آنالوگ ، برای تاسیس مرکز تلفن ویپ نیازی به تاسیس زیرساخت مجزا نخواهید داشت ، که همین فرمایش میزان خرج راه اندازی ویپ را به میزان چشم‌گیری کاهش می‌دهد .

 

هزینه نصب و تاسیس VOIP :

هزینه تاسیس مراکز تلفنی ویپ ، بدست سازمان‌ها و کارآزمودگان بسیار متفاوت تعیین می‌شود ، تا جایی که برای تعیین بها می‌توان بازه‌ی ۱ لغایت ۱۰ میلیون تومان را در نظر گرفت . در پیوسته به بعضی از این پارامترها اشاره می‌کنیم :


akhbar tecnolozh4 ویپ ,voip ,تاسیس ,هزینه ,اندازی ,مرکز ,مرکز تلفن ,راه اندازی ,تلفن ویپ ,  هزینه ,نصب ومنبع

حفاظت از نمای ساختمان با محلول آب گریز تولید داخلی

نژاد پرستی در ساخت ربات

قهرمان سابق بازی تخته گو در اعتراض به شکست ناپذیری هوش مصنوعی بازنشسته شد

گلکسی اس 11 نسخه 5G در بنچمارک گیک‌بنچ دیده شد

روتر جدید TP-Link ؛ فناوری وایفای 6 با قیمتی ارزان

استفاده از نمایشگر اولد در بطری نوشابه های کوکاکولا

می‌توان از بلاک اینستاگرام خارج شد؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اجرای آردواز حرفه ای خرید آهن قراضه و فروش محصولات نوردی سایتی برای همه کسب و کار لایسنس نود 32 - یوزرنیم و پسورد نود 32 - آپدیت نود32 - آپدیت آفلاین و آنلاین نعلینج فیلتر شنی جهت استخر شنا پینار دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. کارآفرینی فروشگاه