باتوجه‌به ت‌های جدید واتساپ درباره‌ی حفظ حریم شخصی کاربران، خیل عظیمی از کاربران در سراسر دنیا درحال کوچ به سایر پلتفرم‌های پیام‌رسان هستند. یکی از این پلتفرم‌ها که اکنون مورد توجه عده‌ی بسیاری از کاربران قرار گرفته تلگرام است.

حالا تیم خوش‌فکر تلگرام با به‌روزرسانی بسیار هوشمندانه و خارق‌العاده‌ی خود میزبان کاربران بیشتری خواهند بود. تلگرام در به‌روزرسانی اخیر این اپلیکیشن به کاربران اجازه می‌دهد که تاریخچه‌ی چت‌های خود را از دیگر پلتفرم‌های پیام‌رسان به‌خصوص واتساپ، به پلتفرم تلگرام منتقل کنند. این قابلیت بدین معنا است که با حذف حساب کاربری واتساپ می‌توانید همچنان چت‌های خود را حفظ کنید و به پیام‌رسان تلگرام کوچ کنید. این قابلیت روی سیستم‌عامل  iOS با به‌روزرسانی نسخه‌ی 7.4 تلگرام ارائه شده است.

تلگرام اعلام کرده است که متعاقبا این قابلیت در به‌روزرسانی بعدی اندروید نیز عرضه خواهد شد. براساس توضیحات تغییرات آپدیت تلگرام، درکنار پلتفرم واتساپ، کاربران می‌توانند چت‌های خود را از سرویس‌های پیام‌رسان Line و KakaoTalk نیز به تلگرام منتقل کنند. طبق آزمون‌های کارشناسان کاربران تلگرام در سیستم‌عامل آی‌او‌اس اکنون می‌توانند در نسخه‌ی 7.4.1 این اپلیکیشن، چت‌های واتساپ را منتقل کنند و گفت‌وگوی خود را همچنان ادامه دهند؛ البته پیش‌شرط استفاده از قابلیت انتقا چت این است که هردو کاربر واتساپ، حساب کاربری تلگرام داشته باشند و شماره‌تلفن یکدیگر را در فهرست مخاطبان خود ذخیره کنند.

این قابلیت درحالی ارائه شده که تعداد کاربران فعال تلگرام در سراسر دنیا به رقم نیم‌میلیارد نفر رسیده است. ازسویی‌دیگر، درپی ریزش کاربران فعال واتساپ این شرکت اعلام کرد که اجرایی شدن قوانین جدید حریم خصوصی را سه ماه به ‌تأخیر خواهد انداخت و تأکید داشته است که ت‌های جدید حفظ حریم شخصی این پلتفرم به‌هیچ‌عنوان امنیت چت‌ها و اطلاعات شخصی کاربران را به‌خطر نمی‌اندازد. با‌این‌حال، قابلیت جدید تلگرام قطعا افراد بیشتری را وسوسه می‌کند که بدون دردسر از واتساپ کوچ کنند.

منبع: 
https://www.zoomit.ir/telegram/367498-telegram-ios-chat-history-import-whatsapp-line-kakaotalk/

akhbar tecnolozh4 تلگرام ,کاربران ,قابلیت ,واتساپ ,به‌روزرسانی ,پیام‌رسان ,است که ,این قابلیت ,خود را ,تلگرام در ,منتقل کنندمنبع

حفاظت از نمای ساختمان با محلول آب گریز تولید داخلی

نژاد پرستی در ساخت ربات

قهرمان سابق بازی تخته گو در اعتراض به شکست ناپذیری هوش مصنوعی بازنشسته شد

گلکسی اس 11 نسخه 5G در بنچمارک گیک‌بنچ دیده شد

روتر جدید TP-Link ؛ فناوری وایفای 6 با قیمتی ارزان

استفاده از نمایشگر اولد در بطری نوشابه های کوکاکولا

می‌توان از بلاک اینستاگرام خارج شد؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

هواداران میلان سفارش اینترنتی زنجیر بارگیری اجرای کانالهای انتقال هوا خوشمزه ترین مزه ها آشنایی با سربازی متانول معجزات علمی قران موزیک فایر - متن آهنگ جدید - آتش موزیک جان موزیک عروس خانم